Следете нѐ

МЕЃУНАРОДЕН ФУДБАЛ

[ВИДЕО] Планот на Кинси и Виталиј за упад во финалето на Лигата на шампиони

Кинси Волански максимално ги искористи своите пет минути слава и ја прослави страницата од нејзиниот дечко, Виталиј Здороветски, притоа обезбедувајќи рекламна вредност од околу 5 милиони долари, упаѓајќи разголена на финалниот дуел од Лигата на шампионите меѓу Ливерпул и Тотенхем.

Виталиј го објави целосното видео на кое се прикажува целосниот план и трансформација за да го реализираат упадот на натшреварот.

На снимката Виталиј открива дека тие двајца имале план Б во случај Кинси да не успее да дојде до теренот. Планот Б бил самиот тој. „Јас сум на црна листа и мислам дека не можам да го направам ова, но сум резерва во случај таа да не успее“, вели Виталиј, додавајќи дека не се сомнева оти за неговата девојка сè ќе помине според планот.

Повеќе од МЕЃУНАРОДЕН ФУДБАЛ