Следете нѐ

ДОМАШНА КОШАРКА

Перо и Српче седеа еден до друг. Најава?

Нашиот прославен кошаркар и Градоначалникот на Општина Центар истовремено, можеби и заедно, дојдоа во Градски Парк да го проследат мечот меѓу Работнички и Куманово.

Тоа ги подгреа шпекулациите дека Перо Антиќ ќе го облече дресот на Работнички, екипата чиј што главен финансиер е скопската општина, во можната негова последна…

Прочитајте повеќе …

преземено од basketball.mk

Повеќе од ДОМАШНА КОШАРКА